0919-7831189  |  021-66037202

سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
سه شنبه, ۰۹ آگوست ۲۰۲۲

IR  |  EN

شرایط و قوانین

توافق نامه ذیل شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه اینترنتی مزرعه سپید را شرح می دهد.

 

این قراردادی است فیمابین شما به عنوان یک کاربر و مزرعه سپید

 

1-  پذیرش موارد توافق

1-1   کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد فروشگاه اینترنتی مزرعه سپید شده باشد اتلاق می گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در " مزرعه سپید " باشد یا فروشنده ای که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد.

1-2   منظور از سایت در تمامی متون  این توافقنامه " فروشگاه اینترنتی مزرعه سپید " می باشد

1-3   به موجب این توافقنامه، شما پس از دسترسی به سایت “ مزرعه سپید ”، به عنوان یک کاربر ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. همچنین ملزم به پذیرش هرگونه تغییر در امکانات و ساختار و یا هرگونه اصلاحات بعدی در تمامی قسمتهای وب سایت خواهید بود. چنانچه با همه موارد این توافقنامه موافق نیستید، لطفا از این سایت استفاده نکنید.

1-4   این توافقنامه در مورد همه سرویسهای ویژه که متعاقبا شرح داده خواهد شد و کلیه شرایط و ضوابط آنها نیز صدق می کند. در صورت بروز هرگونه تضاد و یا تناقض بین شرایط و ضوابط قابل اجرا در سرویس های ویژه، با شرایط و ضوابط این توافقنامه، مسئله به نفع سایت “ مزرعه سپید ” حل و فصل خواهد شد .

1-5   موارد مورد توافق در هر زمانی قابل تغییر و اصلاح است .در صورت ایجاد هرگونه تغییر و یا اصلاحات، این اصلاحات و تغییرات در سایت " مزرعه سپید "  ثبت خواهد شد و از لحظه ثبت در سایت بلافاصله قابل اجرا می باشد

 

2-  حقوق مادی و معنوی سایت " مزرعه سپید "

2-1   کاربران اجازه  دانلود، کپی برداری و یا تکثیر هیچ یک از اطلاعات و محتویات سایت اعم از متون، عکس ها، ویدیو کلیپ ها، راهنماها، فایل ها، بانکهای اطلاعاتی  و لیست های موجود بر روی سایت و یا موجود در محتوای سایت را به منظور فروش، توزیع و نشر مجدد محتوای سایت و ارسال ایمیل های گروهی و یا راه اندازی تجارت و کسب و کاری در رقابت با این سایت را ندارد .

2-2   بازیابی هرگونه اطلاعات این سایت به منظور ایجاد و تالیف ( مستقیم یا غیرمستقیم ) مجموعه اطلاعات، بانک اطلاعات، دایرکتوری و راهنما بدون اجازه کتبی از سایت “ مزرعه سپید ” ممنوع می باشد. به علاوه استفاده و کپی  برداری از هرگونه اطلاعات  ( حتی اطلاعاتی که در این توافق نامه صریحا به آن اشاره نشده ) ممنوع می باشد.

2-3   کلیه اطلاعات مربوط به کالاها و محصولات، اعم از مشخصات فنی محصول، معرفی شرکت، معرفی محصول و تصاویر محصولات، فیلم و کلیپ ها و همچنین اطلاعات دیگری از جمله اطلاعات مربوط به کار و یا همکار و یا درخواست های خرید و فروش که در سایت نمایش داده شده ،توسط اشخاص ثالث ایجاد گردیده است . بنابراین سایت، نویسنده این بخش از مطالب نیست و هر گروه، شخص و یا شرکت ثالث، خود مسئول آن بخش از محتوای سایت که ایجاد کرده می باشد وسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم،  قانونی یا غیر قانونی بودن و درستی و نادرستی این بخش از محتوا را ندارد . همچنین سایت هیچ مسئولیتی جهت کنترل و نظارت بر فعالیت های کاربران در سایت و خسارات احتمالی دیگر کاربران در نتیجه اعتماد به آنها را ندارد .

2-4   مزرعه سپید این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی کاربران در صورتی که فعالیتی بر خلاف قوانین ذکر شده در سایت انجام دهند، سطح دسترسی آنها را محدود و یا کاربری آنها را حذف و یا مسدود نماید.

2-5   کاربران سایت “ مزرعه سپید ” به هیچ وجه اجازه استفاده از سرویس های این سایت در جهت نقض یا تخلف از قوانین حقوقی و یا سایر حقوق قانونی سایت و  دیگر کاربران را ندارند. کاربرانی که تخلف از قوانین کپی برداری، قوانین حقوقی و سایر قوانین توسط آنها تکرار شود مشمول محدودیت های همچون محدودیت در ثبت محصول خواهند شد . همچنین در چنین شرایطی، سایت مجاز به فسخ و مسدود کردن حساب کاربری آنها خواهد بود. این شرایط برای تخطی از حقوق اشخاص ثالث و وابستگان سایت نیز صدق می کند .

چنانچه برای سایت محرز گردد که فعالیت های کاربری، منافع سایت را به خطر می اندازد و منجر به وارد آمدن خسارت به سایت می شود، این سایت مجاز است بدون اطلاع قبلی و بنا به صلاحدید خود حساب کاربری وی را مسدود نماید .

 

3-  رعایت قوانین از سوی کاربران

3-1   توجه به نکات زیر از سوی شرکت یا موسسه ضروری است :

  • تعهد مجموعه ( شرکت یا موسسه ) مبنی بر پذیرش به مفاد توافق نامه
  • آدرسی که هنگام ثبت نام درج می شود باید آدرس معتبر شخص / شرکت باشد .
  • اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام باید درست، کامل، دقیق و مطابق با آخرین اطلاعات باشد .

3-2   این سایت مجاز است در شرایط خاص که در ذیل خواهد آمد حساب کاربری اعضا را بدون اطلاع قبلی و در کمتر از 24 ساعت، محدود، مسدود و یا منقضی نماید و مبلغ عضویت به نفع " مزرعه سپید " ضبط خواهد شد و هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد:

  • در صورت نقض قوانین و مفاد توافق نامه در هنگام استفاده از سایت و سرویس های آن .
  • در صورتی که اطلاعات ثبت شده از سوی کاربر در سایت  غیر واقعی و گمراه کننده باشد .
  • در صورتی که  فعالیت های شما در سایت موجب خسارت مالی و یا بدهی قانونی  برای سایت، و دیگر کاربران سایت شود .
  • در صورتی که برای سایت محرز شود که کاربر برای اعمال کلاهبرداری و مجرمانه از این سایت استفاده می نماید.
  • همچنین در صورت تخطی و نقض هر یک از اصول، قوانین و مفاد مورد تعهد توسط کاربران، سایت مجاز به انتشار این موارد خواهد بود

3-3   کاربران اجازه فروش، تصمیم و یا پیشنهاد فروش یا هر گونه جابجایی حساب کاربری خود را به شخص یا شرکت ثالث ( واسطه ) بدون اجازه کتبی از سایت ندارند . در صورت محرز شدن چنین امری سایت مجاز به مسدود یا انقضای کاربری فوق می باشد.

3-4   چنانچه تحت شرایطی یکی یا برخی از مفاد این توافق نامه غیر قابل اجرا یا نامعتبر شود، مورد یا موارد مذکور حذف و باقی مفاد به قوت خود باقی خواهند ماند.

 

4-  شرایط ثبت اطلاعات در سایت

4-1   کاربران درهنگام ثبت نام در سایت باید اطلاعات شخصی خود را صحیح، کامل و دقیق ثبت نمایند و چنانچه در طول دوره عضویت موردی از اطلاعات تغییر یافت نسبت به اصلاح آن در سایت اقدام نمایند.

4-2   در ثبت اطلاعات، رعایت نکات زیر الزامیست :

  • اطلاعات وارد شده توسط کاربر نباید گمراه کننده وگول زننده باشد. همچنین کاربران نباید از طریق سایت اقدام به فروش موارد غیر واقعی، جعلی، ساختگی، دزدی و یا غیر قانونی نمایند.
  • موارد ثبت شده و فعالیت کاربران نباید غیر قانونی و به قصد تقلب یا کلاهبرداری باشد.
  • کاربران نباید اقدام به فروش یا ارایه سرویسی نمایند که قوانین مربوط به کپی برداری، حفظ اسرار شرکتها، آرم تجاری و کلیه حقوق قانونی شرکت ها و اشخاص ثالث را نقض یا از آن تخطی می نماید.
  • جعل هویت توسط هر شخص حقیقی و حقوقی به جای شخص حقیقی یا حقوقی دیگری غیر قانونی می باشد
  • ارتباط مستقیم و غیر مستقیم و معرفی خدمات و یا کالاهایی که در تضاد با موارد توافق نامه هستند و یا در توافق نامه ممنوع اعلام شده اند.

4-3   این سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر محصول و کالایی که مطابق با اهداف سایت نباشد یا به نوعی سایت را دچار خسارت و زیان نماید و یا از موارد توافق نامه سر پیچی کند، حذف نماید.

4-4   این سایت مجاز است در قبال هر فعالیت و عمل مظنون به جرم با مقامات دولتی، شخص و یا اشخاص ثالث متضرر ( در صورت وجود ) همکاری نماید و در صورت درخواست یا ارایه احضاریه، این سایت کلیه اطلاعات و مشخصات خاطی را در اختیار مقامات قرار می دهد و از این بابت هیچ گونه اعتراضی به سایت وارد نیست . همچنین در صورت مظنون بودن کاربری به اعمال مجرمانه (کلاهبرداری ) سایت با صلاحدید خود، عضویت کاربر فوق را مسدود و منقضی خواهد شد.

 

5-  خرید کالا و محصولات

5-1   خرید رایگان نداریم، همچنین قبل از ثبت سفارش با توجه به نوسانات ارز و بازار، استعلام قیمت و موجودی بگیرید، در غیر اینصورت و با توجه به شرایط 5-5 سفارش مشتری ( کاربر ) لغو خواهد شد.

5-2   خرید خود را لحظات آخر انجام ندهید، برای نمونه یک ماه دیگر که زمان کود دهی به محصول میباشد، نسبت به تهیه ی آن اقدام نمایید، چون امکان دارد بنا به دلایلی نامشخص و غیرقابل پیش بینی، محصول در زمان مورد نیاز به دست شما ( مصرف کننده ) نرسد.

5-3   کاربر / نماینده بایستی هنگام خرید، نوع آنرا مشخص کند ( خرید جزئی یا عمده ) ( این مورد در حال حاضر غیر فعال شده است ).

5-4   ارسال سفارش به حجم و فاصله ی مکانی آن ( مبدا و مقصد ) بستگی داشته و امکان دارد از 1 روز تا 10 روز کاری هم زمانبر باشد، از طرفی در برخی اوقات شرایطی پیش می آید که کنترل آن خارج از دست مجموعه بوده و باعث دیرکرد در تحویل کالا به مشتری میشود، در هر صورت سعی ما بر این است که همیشه رضایت مشتری را داشته و در اسرع وقت کالا به دست ایشان برسد.

5-5   با توجه به اینکه این وب سایت ( فروشگاه اینترنتی ) محصولات و نهاده های کشاورزی را مستقیم و بدون واسطه از کارخانه پس از سفارش مشتری تهیه میکند، و همچنین با توجه به نوسانات ارز و بازار امکان دارد محصول X پس از سفارش مشتری و به تبع آن خرید محصول از کارخانه افزایش قیمت داشته و مزرعه سپید از آن بی خبر باشد، ازینرو در این مواقع سفارش وی لغو و مبلغ پرداختی به کاربر ( مشتری ) برگردانده شده، یا مشتری میتواند اختلاف هزینه محصول مورد نظر را پرداخت و بار خود را تحویل بگیرد ( البته این مورد اختیاری ست ).

 

6-  شرایط حمل بار

6-1   شرایط حمل بار برای نمایندگان / عاملان فروش :
 
  1. استان تهران : خرید حداقل 50 میلیون تومان، هزینه حمل بار به عهده ی مزرعه ی سپید میباشد.
  2. استانهای سمنان / مرکزی / قم : خرید حداقل 100 میلیون تومان، هزینه حمل بار به عهده ی مزرعه ی سپید میباشد.
  3. سایر استانها : خرید حداقل 200 میلیون تومان، هزینه حمل بار به عهده ی مزرعه ی سپید میباشد.

 

 
6-2   شرایط حمل بار برای خریداران خرده ( کاربری / کشاورز ) :

 

  • هزینه حمل بار به عهده ی سفارش دهنده ( خریدار ) میباشد.

 

شرایط حمل بار با توجه به وضعیت اقتصادی و شرایط باربری تغییر خواهد کرد.

 

 

 

 

دیدگاه (0)

0 از 5 براساس 0 رای
هنوز دیدگاهی ارسال نشده است

دیدگاه خود را بیان کنید

 1. بهتر است نام و دیدگاه خود را فارسی تایپ کنید ( برای انتشار سریع دیدگاه یا افزودن فایل پیوست، باید وارد حساب کاربری خود شوید ) عضویت یا ورود به حساب کاربری.
امتیاز به این پست | مطلب :
پیوست (0 / 3)
انتشار موقعیت
کد تصویری را وارد کنید

تمـــاس

logo white-farm

  [email protected]

  021-66037202

 

تماس پس از ساعت اداری :

  09197831189

 

درگاه پرداخت آنلاین

درگاه پرداخت بانک پارسیان

درگاه پرداخت امن پارسیان

پرداخت با تمامی کارتهای بانکی

رمزگذاری سراسری

 

خرید :

آسان  سریع  مطمئن

صفحاتــــ مهــم

روزشمار

سه شنبه, ۱۸ مرداد ۱۴۰۱
سه شنبه, ۰۹ آگوست ۲۰۲۲
Asia - Tehran

به مزرعه سپید خوش آمدید !
با توجه به حجم گفتگوها ، امکان دارد پاسخگویی ما به شما کمی طول بکشد، در هر صورت در نخستین فرصت پاسخگوی شما هستیم.
با سپاس
مدیریت

 
Close and go back to page